Jak si vybrat party stan?

To je otázka, kterou se zabývá každý kdo pořádá oslavu, rodinnou sešlost, svatební veselici a nebo párty. Ještě než budete objednávat pronájem party stanu je dobré ujasnit si několik parametrů. A tím nejdůležitějším při výběru je velikost party stanu.

Je pravidlem počítat vždy na jednoho člověka asi 1 m2 prostoru. Spočítejte si kolik hostů se vaší akce zúčastní. Podle toho můžete zvolit velikost party stanu, aby se do něj pohodlně vešli všichni vaši hosté. Dalším důležitým údajem je prostor pro občerstvení, vybavení, kapelu, taneční prostor a jiné. K velikosti stanu je nutno ještě připočítat potřebný prostor kolem dokola pro důkladné ukotvení ( minimum 0,5m).

Nejdůležitější je vybrat si spolehlivou a prověřenou firmu, která se o vás postará a dokáže nabídnout kvalitní služby, čisté a bezpečné stany. Bezpečnost vašich hostů je u nás na prvním místě.


Naše nabízené party stany

PARTY STAN 6x12m

Cena 6000Kč / akce

Party stan velikosti 6x12m v bílé barvě. Konstrukce stanu je z plně pozinkovaných ocelových trubek. Střecha stanu je vyrobena z kvalitní plachtoviny PVC 500g/m2 a boční opláštění z PVC 400g/m2 včetně oken je odnímatelné dle potřeby. Boční výška 2m, ve špici 3m.
Stan je vhodný pro zahradní oslavy, svatby a párty.
KAPACITA STANU JE CCA 50 - 100 OSOB


PARTY STAN 12x12m

Cena 11000Kč / akce

Nabízíme vám k pronájmu party stan velikosti 12x12m nebo 6x24m v bílé barvě. Jedná se o spojení dvou party stanů velikosti 6x12 pomocí okapu ve štítové nebo podélné straně. Konstrukce stanu z plně pozinkovaných ocelových trubek. Střecha stanu je vyrobena z kvalitní plachtoviny PVC 500g/m2 a boční opláštění z PVC 400g/m2 včetně oken je odnímatelné dle potřeby. Boční výška 2m, ve špici 3m.
Stan je vhodný pro zahradní oslavy, svatby a párty.

KAPACITA STANU JE CCA 100 - 200 OSOB


PARTY STAN 6x8m

Cena 5000Kč / akce

Nejoblíbenější party stan velikosti 6x8 PVC v bílé barvě. Konstrukce stanu je z plně pozinkovaných ocelových trubek. Střecha stanu  vyrobena z kvalitní plachtoviny PVC - nepromokavé .
Boční plachty jsou odnímatelné vždy po dvou metrech. Lze tedy mít kompletně stan bez bočnič. Bočnice stanu jsou vždy v ceně!
KAPACITA STANU JE CCA 40 - 55 OSOB.

PARTY STAN 4x10m

Cena 4000Kč / akce

Party stan velikosti 4x10 PVC v bílé barvě. Konstrukce stanu je z plně pozinkovaných ocelových trubek. Střecha stanu je vyrobena z kvalitní plachtoviny PVC 400g/m2
Boční plachty jsou plně odnímatelné okny a lze je i vyhrnout .
Stan je vhodný pro zahradní oslavy, svatby a párty a rodinné oslavy.
KAPACITA STANU JE CCA 40 OSOB.

PARTY STAN 4x8m

Cena 3500Kč / akce

Party stan velikosti 4x8 PE v bílé barvě. Konstrukce stanu je z plně pozinkovaných ocelových trubek. Střecha stanu je vyrobena z PE plachtoviny - nepromokavé .
Boční plachty jsou bílé pásy dlouhé 8m s okny a lze je vyhrnout .
Stan je vhodný pro zahradní oslavy, svatby a párty.

KAPACITA STANU JE CCA 30 - 40 OSOB.

PARTY STAN 4x6m

Cena  3800Kč / akce

Party stan velikosti 4x6 PVC v bílé barvě z ocelových trubek a pevnou plachtou ( žádný šusťák ) s odnímatelnými okny.  Střecha stanu je vyrobena z kvalitní plachtoviny PVC - nepromokavé .
Boční plachty jsou odnímatelné vždy po dvou metrech. Lze tedy mít kompletně stan bez bočnič. Bočnice stanu jsou vždy v ceně!
Stan je vhodný pro zahradní oslavy, svatby a párty.

KAPACITA STANU JE CCA 20 - 40 OSOB.


PARTY STAN 6,5x5m PAGODA

Cena 3500Kč / akce

Party stan Pagoda je krásný svatební stan velikosti 6,5x5m. Konstrukce stanu je z plně lakovaných trubek. Střecha a boky pagody jsou vyrobeny z kvalitní látky potažené PVC včetně odnímatelných oken dle potřeby a dveří na zip.

KAPACITA STANU JE MAX. 32 OSOB

NŮŽKOVÝ PARTY STAN 3x3m

Cena 1300Kč / akce

Party stan 3x3m v bílé barvě bez bočnic. Hliníková konstrukce s možností nastavení výšky nohou.


Uvedené ceny jsou bez DPH 21%.